محمدرضا شفاعتی

0 %
محمدرضا شفاعتی
طراح و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ
توسعه دهنده وب
ایده پرداز سیستم های اداری
تبلیغات برند شیک
تبلیغات برند مزمز
تبلیغات شرکت اکو
  • طراحی سایت
  • تولید محتوا
  • تبلیغات انبوه واتساپ
  • افزایش بازدید سایت

بررسی 3 تا از بهترین محصولات برای افزایش فروش در اینستاگرام

1 اردیبهشت 1400

 امروزه افرادی که می‌خواهند در اینستا به فعالیت فروش محصول بپردازند اولین سؤالی که به ذهنشان می‌رسد این است که تو اینستا چی بفروشم. امروزه کالاها و خدمات مختلف را می‌توان از طریق اینستاگرام به فروش رساند اما اگر می‌خواهید به فروش بیشتر و سود زیاد برسید باید با بررسی علایق مخاطبان و نیاز جامعه شروع به فروش محصولات کنید. کاربران اینستاگرام در جهان روزبه‌روز افزایش می‌یابد. نکته دیگری در خصوص تعداد کاربران اینستاگرام در جهان است این است که تعداد مخاطبان زن نسبت به تعداد مخاطبان مرد در آن بیشتر است پس اگر محصولاتی که خانم‌ها بیشتر خرید می‌کنند و علاقه دارند را در پیج خود بفروشید حتماً افزایش فروش خواهید داشت.

  • لباس

ازآنجایی‌که زنان بخش قابل‌توجهی از کاربران اینستاگرام هستند راه‌اندازی پیج فروش لباس در اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین پیج های فروش هست همچنین لباس ازجمله محصولاتی است که می‌توان با تصاویر و عکس‌ها به‌خوبی معرفی کرد و به بررسی جزئیات آن پرداخت. درحالی‌که برخی محصولات دیگر این‌گونه نیستند مثل ساز. منظر از فروش لباس شال و روسری، لباس مجلسی زنانه، لباس راحتی، لباس‌خواب و… است.

  • کیف و کفش

این دو محصول جزء پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام ایران و سایر کشورها هستند چون این محصولات مثل لباس طرفداران زیادی دارد و اکثر خانم متناسب با هر نوع لباس، کیف و کفش جداگانه‌ای می‌خرند؛ و اینکه در کپشن پست‌ها می‌توان به راحتی توضیحاتی در خصوص سایر، مدل و قیمت کیف و کفش‌ها نوشت.

  • لوازم‌آرایشی

نباید جمعیت بالای زنان و علاقه و نیاز ان ها به لوازم‌آرایشی را در میان کاربران اینستاگرام فراموش کرد لوازم بهداشتی و آرایشی ازجمله محصولات دیگری است که خرید آن در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد به‌خصوص برای افرادی که از محصولات آرایشی استفاده می‌کندد ولی به دلایل گوناگون وقت ندارند برای خرید بروند.

خواندن
تاثیر تبلیغات بر فروش
ارسال شده در نقش تبلیغات در فروشبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید
© تمامی حفوق برای محمدرضا شفاعتی می باشد