محمدرضا شفاعتی

0 %
محمدرضا شفاعتی
طراح و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ
توسعه دهنده وب
ایده پرداز سیستم های اداری
تبلیغات برند شیک
تبلیغات برند مزمز
تبلیغات شرکت اکو
  • طراحی سایت
  • تولید محتوا
  • تبلیغات انبوه واتساپ
  • افزایش بازدید سایت

راه‌کارهای افزایش فروش در اینستاگرام

1 اردیبهشت 1400

امروزه اکثراً افراد یک پیج کاری در اینستاگرام دارند که کالا یا خدمات می‌فروشند و کسب درامد می‌کنند. ولی چون رقیبان زیادی در این زمینه‌ دارند، شاید به درآمدی که مدنظر دارند نرسند. اگر شما هم در اینستاگرام پیجی دارید و ازآنجا درامد کسب می‌کنید توصیه می‌کنم تا آخر این پست با ما همراه باشید چرا که سعی می‌کنیم راه‌کارهای افزایش فروش در اینستاگرام را بررسی کنیم:

  • پاسخگویی سریع

منظور از پاسخگویی سریع این است که وقتی کاربران یا مشتریان شما در کامنت یا دایرکت سؤالی پرسیدند، در سریع‌ترین زمان پاسخگو باشید. پاسخگویی به مشتریان موجب افزایش اعتماد و اطمینان آن‌ها خواهد شد و باعث می‌شود آن‌ها خریدی انجام دهند و فروش شما نیز افزایش می‌یابد.

  • تقویم محتوایی

باید از قبل برنامه‌ریزی کنید و بدانید برای ماه آینده در کدام تاریخ‌ها در مورد چه موضوعاتی محتوا تولید می‌کنید. نوع محتوا و … را بررسی کنید. باید استراتژی و برنامه محتوایی داشته باشید تا میزان فروش خود را افزایش دهید.

  • عکاسی

شما معمولاً در پست‌ها، محصولات یا خدمات خود را به مردم نشان می‌دهید و اگر بتوانید از این طریق بر روی کاربر یا مشتری تأثیر بگذارید و آن‌ها را جذب کنید می‌توانید فروش خود را افزایش دهید.

ازآنجایی‌که در اینستاگرام کار می‌کنید، بیشتر این تاثیر را عکس های شما خواهد گذاشت. پس سعی کنید کیفیت عکاسی خود را بالا ببرید و مواردی از قبیل چیدمان، خلاقیت رو در عکس‌ها اعمال کنید.

  • نشان دادن رضایت و اعتماد مردم از شما

کاربران باید به شما اعتماد پیدا کنند و این کار را هم از طریق نشان دادن رضایت و اعتماد مشتریان قبلی می‌توانید کسب کنید. مثلاً برای این کار کافی است پیام‌هایی که مشتریان به شما ارسال کردند و نوشتند محصولشان رسید و راضی هستند یا مثلاً مشتریانی که از خدمات شما راضی هستند و چندین بار از خدمات شما استفاده کردند.

خواندن
نقش تبلیغات کسب و کار در سال 1400
ارسال شده در نقش تبلیغات در فروشبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید
© تمامی حفوق برای محمدرضا شفاعتی می باشد