محمدرضا شفاعتی

0 %
محمدرضا شفاعتی
طراح و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ
توسعه دهنده وب
ایده پرداز سیستم های اداری
تبلیغات برند شیک
تبلیغات برند مزمز
تبلیغات شرکت اکو
  • طراحی سایت
  • تولید محتوا
  • تبلیغات انبوه واتساپ
  • افزایش بازدید سایت

گام‌های افزایش فروش در اینستاگرام

1 اردیبهشت 1400

اینستاگرام با بیش از 600 میلیون کاربر امروزه به بهترین پلتفرم برای فروش محصولات تبدیل‌شده است. چراکه این پلتفرم تصویری، بستری مناسب جهت افزایش اشتیاق مردم به خرید است. همه ما می‌دانیم که شبکه‌های اجتماعی دائماً در حال پیشرفت هستند و اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنا نیست. نکات و ترفندهایی بسیاری وجود دارد ولی خب امروزه مشاهده می‌کنیم که باوجوداینکه آن ترفندها را در کسب‌وکار خودمان پیاده می‌کنیم ولی به آن رضایت فروش محصول نمی‌رسیم. امروزه باید با برنامه اصولی و گام‌هایی که ما را به افزایش فروش می‌رساند حرکت کنیم. با ما همراه باشید تا گام‌های افزایش فروش در اینستاگرام را بررسی کنیم.

  • گسترش و توسعه فروشگاه

می‌توان گفت این سرویس اینستاگرام برای محتواهای قابل‌فروش مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی جدید اینستا است که تنها تعداد اندکی از خرده‌فروشان از آن استفاده می‌کنند. می‌توان برای شرکت‌هایی که محصولات خود را به فروش گذاشته‌اند، روش‌ها و خدمات پرداختی متفاوتی ایجاد کرد مثل شرکت‌های ایکیا، Have2Have.It و… برای این کار کافی است کاربر اینستاگرام به سرویس خدمات متصل شود. هنگامی‌که مخاطب تصویر را لایک می‌کند، لایک او ثبت می‌شود. سپس مخاطب می‌تواند سرویس‌هایی را که مرتبط با تصویر هستند، مشاهده کند.

  • فروش از طریق شورت لینک‌ها

امروزه شورت لینک ها در بین افراد رایج شده است و اکثر کسب‌وکار‌ها از این طریق به فروش می‌پردازند. دقیقاً مثل زمانی که مشتریان از لینک‌های کوتاه برای توییتر استفاده می‌کنند، شما می‌توانید از همین کار برای اینستاگرام استفاده کنید. چون در اینستاگرام لینک مشخصات عمومی وجود ندارد، پس بهترین راه‌حل، هدایت کردن مردم به لینکی است که در پروفایل خودتان است.

  • هشتگ درست

مهم‌ترین هدف از هشتگ گذاری در اینستا روی تصاویر، به شما در پیدا شدن در اینستاگرام کمک می‌کند سعی کنید هشتگ شما با متن نوشته‌شده شما هماهنگ باشد هر چه این هماهنگی بیشتر باشد در نتایج جستجو بهتر پیدا خواهید شد. هرچه بتوانید مخاطب بیشتری جذب کنید در مدت‌زمان کمی به فروش بیشتری می‌رسید.

خواندن
تاثیر تبلیغات بر فروش
ارسال شده در نقش تبلیغات در فروشبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید
© تمامی حفوق برای محمدرضا شفاعتی می باشد