محمدرضا شفاعتی

0 %
محمدرضا شفاعتی
طراح و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ
توسعه دهنده وب
ایده پرداز سیستم های اداری
تبلیغات برند شیک
تبلیغات برند مزمز
تبلیغات شرکت اکو
  • طراحی سایت
  • تولید محتوا
  • تبلیغات انبوه واتساپ
  • افزایش بازدید سایت

3 استراتژی افزایش فروش در فروشگاه‌های اینترنتی

5 اردیبهشت 1400

ما در این پست قصد داریم به بررسی استراتژِی افزایش فروش در فروشگاه‌های اینترنتی بپردازیم اگر جزو افرادی هستید که هنوز فروشگاه اینترنتی ندارید و می‌خواهید قبل راه‌اندازی با استراتژی‌های مربوطه اشنا شوید یا جزو افرادی هستید که فروشگاه آنلاین دارید ولی با استراتژی افزایش فروش در فروشگاه‌های اینترنتی آشنایی ندارید برای همین به فروشی که مدنظر دارید نرسیده‌اید؛ توصیه می‌کنم تا آخر این پست با ما همراه باشید.

  • نمایش نظرات مشتریان سابق

طبق تحقیقات به عمل‌آورده شده مشتریان وقتی می‌خواهند از فروشگاه‌های اینترنتی خرید بکنند وقتی نظرات مشتریان را می‌خوانند احساس ارامش خاطر بیشتری پیدا می‌کنند و با خیال راحت خرید می‌کنند و حتی ممکن است خریدهای بیشتری نیز انجام دهند؛ چراکه وقتی یک نظری را در رابطه با محصولی که می‌خواهد بخرد می‌خواند و مشتری قبلی ضمن رضایت از محصول فعلی محصول دیگری را نیز تأیید می‌کند ممکن است اقدام به خرید محصول دیگر بکند.

  • استفاده از ویدئو

طبق تحقیقات کارشناسان بازاریابی در سراسر جهان، بازاریابان می‌گویند که که فیلم نسبت به سایر تکنیک‌های بازاریابی مؤثرتر است چراکه خریداران ویدیو را دوست دارند. برای مثال کافی است یک ویدئو در رابطه با نحوه خرید از سایت خود را بگذارید، یا یک ویدئو در رابطه با جشنواره‌های خود درست کنید همچنین می‌توانید از خریداران بخواهید در صورت راضی بودن یک ویدئو کوتاه از محصول بگیرند و ارسال بکنند.

  • برنامه‌ریزی برای مناسبت‌ها

منظور از مناسبت‌ها عید، روز مادر و… روزهایی هستند که مردم دنبال خرید هستند و نسبت به‌روزهای عادی بیشتر خرید می‌کنند می‌توانید به خاطر این مناسبت‌ها جشنواره و … برگزار کنید و فروش خود را افزایش دهید.

خواندن
3 راهکار افزایش فروش در فروشگاه‌های اینترنتی
ارسال شده در روش های فروشبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید
© تمامی حفوق برای محمدرضا شفاعتی می باشد