محمدرضا شفاعتی

0 %
محمدرضا شفاعتی
طراح و فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ
توسعه دهنده وب
ایده پرداز سیستم های اداری
تبلیغات برند شیک
تبلیغات برند مزمز
تبلیغات شرکت اکو
  • طراحی سایت
  • تولید محتوا
  • تبلیغات انبوه واتساپ
  • افزایش بازدید سایت

نقش تبلیغات انلاین در فروش در سال 1400

30 فروردین 1400

نقش تبلیغات مهمترین موضوع می باشد در ابتدای این پست بهتر است اول به بررسی تعریف‌های تبلیغات انلاین بپردازیم:

  • هر فعالیتی که در اینترنت و در شبکه‌های اجتماعی گوناگون برای ایجاد اگاهی در مورد محصول یا خدمات از جانب صاحب کسب وکارها انجام می‌شود.
  • تبلیغات آنلاین، به مجموعه فعالیت‌هایی که در جهت معرفی و فروش محصولات و سرویس‌ها انجام می‌شود گفته می‌شود؛ که از طریق اینترنت در بسترهای شبکه اجتماعی با استراتژِی بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، تحقیق بازاریابی و ایمیل‌های تبلیغاتی و… انجام می‌شود.

تاثیر تبلیغات آنلاین بر میزان فروش

نقش تبلیغات
نقش تبلیغات

برای پاسخ این سؤال با ما همراه باشید، می‌توان گفت تبلیغات آنلاین تأثیر مستقیمی بر میزان فروش دارد و این گفته بر مبنای تحقیقات IFOP فرانسه که بر روی سیستم تبلیغاتی مایکروسافت انجام‌شده است گفته می‌شود. تبلیغات آنلاین به دلایل زیاد ازجمله، هزینه کم، قدرت جذب مشتری زیاد درنتیجه فروش بیشتر، پیاده‌سازی بدون محدودیت جغرافیایی و… اکنون موردتوجه بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و خدمات است. بستر اینترنت و نوع اثرگذاری آن باعث شده برخی از شرکت‌ها و کسب کارها، تلاش‌های خود را صرف تبلیغات سنتی نکنند و صرفاً با تبلیغات آنلاین، خدمات و محصولات خود را برای دیگران معرفی کنند.

 اگر بخواهیم تبلیغات سنتی را با تبلیغات آنلاین مقایسه کنیم می‌توانیم بگوییم که رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در بسترهای سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چراکه حدوداً 38 سال است که رادیو مورداستفاده مردم هست ولی تعداد کاربران و علاقه‌ مندان رادیو 50 میلیون نفر هست ولی اینترنت در مدت خیلی کوتاهی حدوداً 4 برابر رادیو جمعیت دنبال کننده دارد. پس یک تبلیغی که در بستر آنلاین انجام بگیرد مشتریان بیشتری نسبت به روش سنتی جذب می‌کند و به دنبال ان تأثیر چشمگیری درفروش دارد. 

خواندن
گام‌های افزایش فروش در اینستاگرام
ارسال شده در نقش تبلیغات در فروشبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید
© تمامی حفوق برای محمدرضا شفاعتی می باشد